Zdrowie

Miovelia – preparat dla kobiet

Leczenie problemów z płodnością rozpoczyna się od wywiadu lekarskiego i przeprowadzenia podstawowych badań. Na ich podstawie stawia się diagnozę i rozpoczyna leczenie, zazwyczaj farmakologiczne. Najczęściej zaburzenia płodności związane są z insulinoopornością, zaburzeniami hormonalnymi i zespołem policystycznych jajników. Właściwe leczenie, by było jeszcze bardziej skuteczne należy uzupełnić o niezbędne witaminy i minerały, przygotowujące kobiecy organizm na zajście w ciążę. Pomocna w tej kwestii może okazać się Miovelia.

Preparat Miovelia, co to jest?

Jest to preparat specjalnego przeznaczenia medycznego, który ze względu na swe składniki wspomaga proces leczenia zaburzeń płodności, regulując gospodarkę hormonalną i metabolizm u kobiet. Dodatkowo zawiera różne witaminy i minerały, które przygotowują do ciąży i wspomagają proces rozwoju płodu. Poprzez ochronę DNA płodu przed uszkodzeniem i redukcję ryzyka wystąpienia u niego wad cewy nerwowej.
Miovelie https://www.aptekagalen.pl/miovelia-30sasz-30kaps przyjmuje się w formie zawiesiny dostępnej w saszetkach i w formie kapsułek, pod ścisłą kontrolą lekarza.

Suplementacja nowej generacji

W skład Miovelii wchodzą Mio-inozytol połączony z D-chiro-inozytolem oraz resweratrol. Te innowacyjne składniki wpływają na funkcje jajników oraz na jakość komórek jajowych. Pomagają przywrócić owulację oraz właściwe parametry metaboliczne i hormonalne otyłym kobietom z zespołem policystycznych jajników. Preparat ten stosuje się również w przygotowaniu do procedur wspomaganego rozrodu. Jego skład został opracowany na podstawie badań naukowych.

Możesz również polubić…