Światowy dzień nerek Zdrowie Różne rodzaje past do zębów

Różne rodzaje past do zębów

Na rynku dostępnych jest obecnie wiele past wybielających, ponieważ wielu ludzi zaczęło zdawać sobie sprawę, że nie wystarczy mieć zdrowe zęby. Powinny być jeszcze białe, bez osadu i próchnicy.
Ultrablanc to pasta do zębów, która ma za zadanie dbać o jamę ustną i uzębienie w sposób kompleksowy. Oznacza to, że pasta ta nie tylko czyści zęby i je wybiela, ale także chroni je przed próchnicą, działa ściągająco, antybakteryjnie i zapewnia uczucie świeżości na długo. Dzieje się tak za sprawą fluoru, a także ziół takich jak rumianek i porost, których nie brak w Ultrablancu. Zawartość aktywnego węgla w paście nadaje jej właściwości wybielające, chociaż ma czarny kolor. https://www.aptekagalen.pl/ultrablanc-wybielajaca-pasta-do-zebow-z-weglem-aktywnym-75ml

Gdzie można kupić pastę Ultrablanc?

Pastę Ultrablanc można kupić w każdym lepszym sklepie kosmetycznym lub drogerii. Można ją także zamówić przez internet. Cena, w stosunku do jakości, jest naprawdę niewygórowana.

Sposób używania pasty Ultrablanc

Pasty tej powinno się używać kilka razy dziennie. Trzeba nałożyć ją na szczoteczkę i kolistymi ruchami czyścić zęby przez około trzy minuty. Potem trzeba jamę ustną wypłukać dokładnie ciepłą wodą, tak aby zszedł ślad po aktywnym węglu. Efekt wybielenia będzie natychmiastowy.

Pasty do zębów – niezbędny kosmetyk w każdej łazience

Pasta to zębów to chyba najbardziej podstawowy kosmetyk do codziennej pielęgnacji. Obecnie na rynku, oprócz past wybielających, jest wiele ich gatunków i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Pasty do zębów są osobne dla dorosłych i dla dzieci, przeważnie o smaku owocowym.

Related Post