Wymagająca potencja

Cukrzyca, choroby układu krążenia lub depresja. Ta nieudana erekcja może mieć różne przyczyny. Aby jednak właściwie podejść do problemu, wprowadzając leczenie różnymi substancjami jak inventum https://www.aptekagalen.pl/inventum-25mg-2tbl-do-rozgryzania-i-zucia, trzeba wiedzieć, co się za nim kryje.

Zaburzenia erekcji są nie tylko diagnozą samą w sobie, ale mogą również wskazywać, że kryje się za nimi inna choroba. Częstą przyczyną problemów z erekcją jest na przykład postać choroby układu krążenia lub upośledzenie funkcji na przestrzeni lat.
Problemy z potencją mogą być wczesnym objawem trwającej lub rozpoczynającej się choroby układu krążenia. Często można mieć problemy z erekcją, na kilka lat przed pojawieniem się innych objawów.

Aby uzyskać erekcję, wymagane jest, aby dopływ krwi do penisa zwiększył się nawet 100 razy, w porównaniu do stanu rozluźnienia. Stawia to duże wymagania w zakresie funkcji naczyń krwionośnych i sprawia, że ​​erekcja jest wyraźnym wskaźnikiem tego, jak krążenie jest wydajne.

Jeśli masz zwężenia w małych naczyniach krwionośnych w penisie, krew nie wypłynie, a zatem nie uzyskasz erekcji. Jest to ten sam rodzaj problemu, który może prowadzić do zawału serca, jeśli skurcze są w sercu. Mężczyźni, którzy mają problemy z erekcją po czterdziestce, są bardziej narażeni na zawał serca przed pięćdziesiątką.

Bez względu na to, jakie problemy z erekcją występują, ważne jest, aby wiedzieć, że można uzyskać skuteczną pomoc i że istnieje kilka alternatyw, na przykład tabletki w tym inventum, mogące przywrócić sprawność seksualną. Przede wszystkim ważne jest, aby porozmawiać o problemie.

Related Post