Silcontrol – lek na zaburzenia erekcji

Zaburzenia erekcji są częstym problemem wynikającym z różnych przyczyn. Mężczyźni po konsultacji ze specjalistą i stwierdzeniu impotencji mogą stosować leki, które pomogą w osiągnięciu wzwodu pozwalającego na stosunek seksualny. Silcontrol to jeden z leków stosowanych przy leczeniu tego typu zaburzeń. Jego substancją czynną jest syldenafil, czyli najczęściej stosowany związek w leczeniu impotencji, którego działanie polega na zwiększeniu napływu krwi do członka poprzez rozkurcz naczyń krwionośnych w sytuacji podniecenia seksualnego. Silcontrol powinien być używany tylko u mężczyzn ze stwierdzoną niemożnością do uzyskania lub utrzymania wzwodu, a nie jako preparat przedłużający długość aktu seksualnego.

Lek Silcontrol można stosować zarówno z jedzeniem, jak i  po spożyciu alkoholu jednakże może on zaburzyć zdolność do uzyskania erekcji wystarczającej do stosunku. Przeciwwskazaniami do zażywania Silcontrolu są przede wszystkim choroby serca i wątroby, przebyty zawał lub udar, nadciśnienie tętnicze krwi lub nadwrażliwość na substancję czynną, lub pomocniczą leku. Lek nie może być stosowany u kobiet, dzieci oraz młodzieży. Jeśli pacjent stosuje inne leki powinien sprawdzić, czy nie zachodzą one w reakcję z substancją czynną leku na erekcję. Należy zaprzestać stosowania leku i natychmiast skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą w przypadku wystąpienia działań niepożądanych takich jak wymioty, ból głowy, przyspieszone bicie serca, zaburzenia widzenia, czy wzwód utrzymujący się ponad 4 godziny.

Related Post

Wymagająca potencjaWymagająca potencja

Cukrzyca, choroby układu krążenia lub depresja. Ta nieudana erekcja może mieć różne przyczyny. Aby jednak właściwie podejść do problemu, wprowadzając leczenie różnymi substancjami jak inventum https://www.aptekagalen.pl/inventum-25mg-2tbl-do-rozgryzania-i-zucia, trzeba wiedzieć, co się